07 مارس 2021
مارس 7, 2021

متخصص پوست اهواز

0 Comment

بهترین متخصص پوست اهواز

دکتر احسان امیدیان ، متخصص پوست اهواز ، دارای بورد تخصصی ، عضو انجمن متخصصین پوست ایران بوده و در زمینه های جوانسازی پوست ( تزریق ژل ، بوتاکس و چربی ) ، رفع جای جوش ، درمان جای بخیه و اسکار ، میکرونیدلینگ ، جراحی های پوستی ، کاشت مو ، بلفاروپلاستی و از این قبیل موارد در حال فعالیت هستند.

جهت آشنایی بیشتر با دکتر امیدیان متخصص پوست اهواز ، می توانید به صفحه اینستاگرام شان مراجعه نمایید.

متخصص پوست اهواز

پوست ، خارجی ترین لایه بدن به عنوان محافظی قوی در برابر میکروب و عوامل خارجی شناخته می شود و علاوه بر این موارد نقش به سزایی در زیبایی چهره افراد دارد ؛ از این رو به محض بروز کوچکترین تغییر ، افراد نگران شده و به فکر درمان می افتند.

یکی از نکات بسیار مهم در رابطه با درمان مشکلات پوستی ، صبر است ؛ چرا که رفع بسیاری از مشکلات ، نیازمند طول درمان طولانی می باشد.

همانطور که گفته شد پوست ، نقش مهمی در سلامت و زیبایی دارد ؛ از این رو به کسانی که به هر دلیل نیاز به مراجعه به متخصص پوست دارند ، توصیه به دقت در انتخاب پزشک می گردد ؛ چرا که در غیر این صورت احتمال بروز عوارض جبران ناپذیری وجود دارد.

از این رو در این مقاله شما را در یافتن بهترین متخصص پوست ، یاری می کنیم ؛ در صورتی که به دنبال انتخاب متخصص پوست و مو هستید ، با ما همراه باشید.
ویژگی متخصص پوست

در حین انتخاب متخصص پوست اهواز ، افراد باید پارامترهای بسیاری را در نظر بگیرند ؛ که در ذیل به برخی از مهم ترین آن ها اشاره شده است :

میزان رضایت سایر مراجعه کنندگان پزشک مورد نظر
مشاهده نمونه کارهای ایشان

بهترین متخصص پوست و مو زیبایی فردی است ، که دارای ویژگی های ذیل باشد :

توانایی لازم جهت تشخیص و انتخاب بهترین روش درمانی
آشنایی با جدیدترین تکنیک های درمانی
پیگیر وضعیت بیمار
و از این قبیل موارد

خدماتی که یک متخصص پوست انجام می دهد :

تزریق ژل

تزریق ژل ، یکی از روش های جوانسازی پوست است که علاوه بر رفع چین و چروک های پوستی ، منجر به افزایش حجم نیز می شود و بدین طریق ؛ با تحریک پوست به کلاژن سازی ، افزایش زیبایی و جذابیت چهره افراد را به همراه دارد.

از مزایای آن باید به مواردی همانند روشی ایمن ، سریع ، عدم دوران نقاهت ، ماندگاری طولانی مدت و غیره اشاره کنیم.

تزریق چربی

تزریق چربی ، یکی از روش های جوانسازی پوست است که با انجام آن ، سلول های پوستی تحریک شده و با به همراه داشتن کلاژن سازی ، منجر به رفع چین و چروک های پوست می گردد و در آخر ، جوانی و زیبایی را به افراد هدیه می دهد.

لازم به ذکر است ، تزریق چربی علاوه بر رفع چین و چروک های پوستی ، خاصیت پرکنندگی نیز داشته و با برگرداندن حجم از دست رفته ، منجر به پرتر شدن ناحیه تحت تزریق می گردد.

 

تزریق بوتاکس

روش های بسیاری به منظور جوانسازی و رفع چین و چروک های پوستی ، وجود دارد که تزریق بوتاکس ، یکی از آن ها می باشد و به علت به همراه داشتن نتایج موثر مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است.

پزشک در این روش با تزریق بوتاکس ، به ماهیچه مورد نظر موجب به اصطلاح فلج شدن موقتی آن شده و بدین ترتیب ، مانع انقباض ماهیچه تحت تزریق قرار گرفته می شود و در نهایت با رفع چین و چروک ها ، سبب جوانسازی پوست می گردد.

ميكرونيدلينگ

ميكرونيدلينگ ، یکی از روش های نوین و ایمن ، جهت رفع مشکلات پوستی ؛ از قبیل رفع چین و چروک ، درمان اسکار ، درمان سوختگی ، رفع تیرگی پوست ، درمان ترک های پوستی ، درمان ریزش مو و غیره بوده ، که در سرتاسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد و با تحریک پوست به کلاژن سازی ، جوانسازی را محقق می سازد.

متخصص پوست اهواز

لیفت صورت با نخ

لیفت صورت با نخ ، یکی از روش های غیر تهاجمی بوده که با بازسازی کلاژن ، منجر به لیفتینگ صورت می گردد و از این رو منجر به کاهش تاثیر سن بر روی پوست صورت می شود.

پلاسما جت

پلاسما جت ، یکی از تکنیک های غیرتهاجمی و ایمن جوانسازی پوست است که پزشک ، به منظور انجام آن با استفاده از دستگاهی مخصوص اقدام به ایجاد حفره هایی ریز در کنار هم کرده و بدین ترتیب موجب رفع مشکلات پوستی می گردد.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هر یک از موارد فوق می توانید به مقاله مربوطه موجود در سایت ، مراجعه نمایید.
اشتراک گذاری این پست