10 دسامبر 2020
دسامبر 10, 2020

لیفت آندوسکوپی ابرو

0 Comment

لیفت آندوسکوپی ابرو

لیفت آندوسکوپی ابرو ؛ تکنیکی است که می تواند ظاهری جوان و شاداب را در اطراف چشم بازیابی کند. طی این جراحی ، ابروان افتاده و خطوط افقی و اخم اصلاح می­شود و بدین ترتیب ، موقعیت ابروها که ظاهر فرد را عصبانی ، غمگین یا خسته نشان می ­دهد تصحیح می گردد. ( فوق تخصص پلاستیک )

طی عمل ليفت آندوسکوپي ابرو ؛ بافت هایی که موجب اخم یا افتادگی ابرو برداشته شده و همچنین خطوط پیشانی نیز برطرف می گردد ؛ لذا می توان گفت که این عمل جراحی منجر به بالا رفتن ابروها شده و خط اخم را نیز مرتفع می کند.

 

لیفت آندوسکوپی ابرو چیست ؟

لیفت ابرو به روش آندوسکوپی ؛ یک تکنیک جراحی غیرتهاجمی ­است که برای برداشتن چروک پیشانی استفاده می ­شود و در واقع از جراحی لیفت ابروی سنتی کم تهاجمی تر است.

آندوسکوپ ، یک وسیله پزشکی دیداری است که به جراح اجازه می دهد تا تصاویر ساختارهای داخلی را از طریق برش های خیلی کوچک ببیند.

آندوسکوپ ، لوله ای است که به یک دوربین باریک و نور روشن مجهز است و به داخل برش وارد می ­شود و همپنین مجهز به یک نمایشگر می باشد که تصاویر انتقالی از ساختارهای داخلی بدن را بزرگنمایی می کند.

لیفت آندوسکوپی ابرو و پیشانی توسط دکتر اسعدی بهترین جراح پلاستیک تهران

 

لیفت آندوسکوپی ابرو چگونه انجام می شود ؟

ليفت آندوسکوپي ابرو ؛ همان مراحل آمادگی اعمال جراحی سنتی را دارد. برای انجام این عمل جراحی ، موهای فرد به پشت بسته می ­شود و در پشت خط رویش مو یعنی جایی که قرار است برش ها ایجاد شوند ، موها کوتاه می شوند.

سپس جراح 3 الی 5 برش به ابعاد کمتر از یک اینچ در این ناحیه ایجاد می نماید ؛ در این مرحله ، آندوسکوپ به زیر پوست وی نفوذ یافته و تصاویر واضحی از عضلات و بافت های زیر پوست را نشان می دهد.

پس از آن برای ایجاد ظاهری صافتر ، پوست پیشانی آن با استفاده از ابزار دیگری کشیده شده و عضلات و بافت های زیرین آن نیز برداشته شده یا تغییر می­کند.

ضمنا ناگفته نماند که دوره نقاهت لیفت ابرو به روش آندوسکوپی ، کمتر از لیفت ابرو به روش کلاسیک است.

همچنین می توان گفت که اثر زخم ليفت آندوسکوپي ابرو ، نسبت به جراحی سنتی لیفت ابرو ؛ غیر قابل رویت است.

آمادگی برای جراحی ليفت آندوسکوپی ابرو
اگر سیگار می­کشید ، چند روز قبل از این عمل جراحی باید سیگار را ترک کنید.
از چند وقت قبل از ليفت آندوسکوپي ابرو باید از مصرف نوشیدنی های الکلی خودداری کنید.
داروهای خاص ، اعم از داروی فشار خون یا رقیق کننده خون ؛ باید از چند وقت قبل از عمل به طور کامل قطع شود.