07 مارس 2021
مارس 7, 2021

جراحی بینی نیمه فانتزی

0 Comment

جراحی بینی نیمه فانتزی

جراحی بینی نیمه فانتزی : به جرأت می توان گفت ؛ امروزه جراحی زیبایی بینی ، پرطرفدارترین جراحی در بین کلیه اعمال زیبایی به شمار می رود و آمار متقاضیان آن در سرتاسر جهان رو به افزایش است. ( جراح بینی )

به طور کلی از مدل جراحی بینی ( طبیعی ، فانتزی و نیمه فانتزی ) ، تعاریف متفاوتی می شنویم.

در این جا باید خاطر نشان نمود که در تعاریف علمی ، هیچ گونه تعریف خاصی در خصوص موارد مذکور ارائه نشده است و در واقع این تعاریف ، صرفا بر اساس سلیقه افراد معرفی شده اند.

در حال حاضر اکثریت متقاضیان جراحی زیبایی بینی ، تمایل به داشتن بینی طبیعی و در عین حال تا حدودی مدل دار یا به اصطلاح ، بینی نیمه فانتزی دارند.

جراحی بینی نیمه فانتزی ، در حقیقت تلفیق جراحی بینی به فرم طبیعی و جراحی بینی فانتزی می باشد.

لازم به ذکر است که عمل بینی نیمه فانتزی در بین خانم ها متقاضیان بیشتری به خود اختصاص داده است.

جراحی بینی نیمه فانتزی
بینی نیمه فانتزی

طی جراحی بینی نیمه فانتزی ، تمام سعی جراح بینی بر این اصل استوار است که در عین رفع نقائص ظاهری موجود در بینی و حفظ ظاهر طبیعی آن ، قوسی مختصر در نمای نیمرخ ایجاد کرده و نوک بینی را به میزان کمی سربالا نماید.

بینی نیمه فانتزی ، در واقع ویژگی های هر دو مدل طبیعی و فانتزی را داراست و تغییرات اعمال شده در این جراحی می بایست به حدی باشد که بینی بیش از حد فانتزی یا طبیعی نگردد.

تحقق چنین نتیجه ای از عمل بینی نیمه فانتزی ، نیازمند انجام این جراحی توسط بهترین جراح بینی نیمه فانتزی می باشد.

یک جراح بینی حاذق و مجرب ، به منظور انجام این جراحی ؛ پیش از هر اقدامی به بررسی و آنالیز نوع و ساختار بینی بیمار می پردازد. سپس در صورتی که انجام این جراحی برای فرد ممکن باشد ، وی را تحت عمل جراحی قرار می دهد.
شرط ضروری و لازم برای انجام جراحی بینی نیمه فانتزی

مهم ترین رکن جهت انجام جراحی بینی نیمه فانتزی ، برخورداری از یک بینی با غضروف محکم و پوست نازک می باشد.

از این رو می توان گفت بینی های استخوانی که دارای چنین ویژگی ها و خصائصی می باشند ، بهترین گزینه برای انجام عمل بینی نیمه فانتزی هستند و ظرافت های ایجاد شده در این جراحی ، در بینی های استخوانی به وضوح قابل مشاهده و ملموس خواهد بود.

از طرفی ، بینی های گوشتی که از پوستی با ضخامت زیاد و غضروفی مستحکم برخوردارند ؛ نمی توانند کاندید مناسبی برای جراحی بینی نیمه فانتزی باشند و غالبا توصیه جراحان بینی به این دسته از افراد ، جراحی بینی به فرم طبیعی می باشد.
مزایای جراحی بینی نیمه فانتزی

ظاهر بینی نیمه فانتزی به اندازه بینی فانتزی ، مصنوعی و عروسکی نمی باشد.
نوک بینی در مدل نیمه فانتزی ، به اندازه بینی های فانتزی ؛ سر بالا نخواهد شد و تقریبا حالتی طبیعی دارد.
قوس پشت بینی ، در جراحی بینی نیمه فانتزی به اندازه بینی فانتزی نبوده و در نتیجه ، بینی فرم غیرطبیعی به خود نخواهد گرفت.
بینی نیمه فانتزی در قیاس با بینی طبیعی ، به مراتب ظریف تر و زیباتر می باشد.

البته توجه داشته باشید این مسئله که کدام فرم بینی برای چهره شما مناسب تر است ، در حوزه صلاحیت جراح بینی می باشد.

زیرا یک جراح بینی خوب ، با اشرافی که بر علم زیبایی شناسی دارد و با مد نظر قرار دادن تناسبات چهره هر فرد ؛ بهترین فرم بینی را که با سایر عناصر صورت متقاضی رینوپلاستی ، هارمونی داشته و تناسبات چهره وی را بر هم نزند در نظر می گیرد.

در آخر توجه داشته باشید که جراحی بینی فانتزی و جراحی بینی نیمه فانتزی ، چنانچه توسط حاذق ترین و مجرب ترین جراح بینی صورت پذیرند ؛ به نتایج قابل قبولی منتج شده و عوارض چندانی به دنبال نخواهند داشت.

لذا در صورتی که تمایل به انجام جراحی بینی نیمه فانتزی دارید ، حتما نسبت به این مسئله توجه داشته و بهترین جراح بینی که تجربیات موفقیت آمیزی در این زمینه دارد را انتخاب نمایید.
هزینه جراحی بینی نیمه فانتزی

قیمت جراحی بینی نیمه فانتزی ، وابسته به عوامل مختلفی می باشد و پس از معاینه دقیق بیمار برآورد می گردد.